O nás

Rotační odlévání plastů

Rotační odlévání plastů

Rotační tváření je moderní technologie, při které se polyethylen (PE) ve formě jemného prášku přetváří za pomocí tepla, gravitace a pomalého otáčení formy do požadovaného tvaru. Výrobky jsou jednolité, bezešvé, Nedochází tedy u nich k vnitřnímu pnutí a praskání v místě spojů. Po skončení životnosti je výhodou snadná recyklovatelnost. Kromě polyethylenu se také často používá polypropylen. Mezi naše hlavní výrobky patří kontejnery na tříděný sběr odpadů, nádrže na dešťovou vodu, nádoby na zimní posyp aj.

Kovovýroba

V našich 3 výrobních závodech vyrábíme především velkoobjemové kontejnery na přepravu komunálních i průmyslových odpadů, přepravní a skladovací boxy, nádoby na na tuhé nebezpečné odpady aj. Kromě vlastního výrobního programu dodáváme na zakázku svařované konstrukce, ocelové palety, nádrže a další výrobky. Díky dobrému technologickému vybavení jsme schopni nabídnout technicky složitější i prostorově náročné svařence.

Kovovýroba
Výroba ze sklolaminátu

Výroba ze sklolaminátu

V oblasti sklolaminátových výrobků patříme k nejstarším výrobcům kontejnerů na tříděný sběr odpadů v ČR. Zajišťujeme kompletní servis včetně návrhu designu a výroby forem. Ze sklolaminátu vyrábíme vedle odpadových nádob také automobilové spoilery, kapoty a další automobilové díly, sanitární vybavení včetně sprchových koutů a relaxačních van, nádrže, nádoby na zimní posyp a další výrobky.

Náš další sortiment

K našim významným výrobkům patří nádrže na dešťovou vodu, dvouplášťové nádrže na naftu, nádrže na chemikálie. Dále vyrábíme techniku pro pro sběr, třídění a přepravu odpadů, dvouplášťové nádrže na naftu a nádoby na zimní posyp.

Odpady
Odpady
Zjistit více
Dům a zahrada
Dům a zahrada
Zjistit více
Kapaliny
Kapaliny
Zjistit více
Zimní údržba
Zimní údržba
Zjistit více
Skladování
Skladování
Zjistit více

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.